Wakacyjne domy

wakacje w północno-zachodniej Anglii
mapa strony kontakt strona glówna

foto album

wakacje w anglii
domy wakacyjne w anglii
wakacje w anglii

wakacje w anglii

Wakacje w pólnocno-zachodniej Anglii

W północno-zachodniej Anglii znajduje się jeden z najbardziej ulubionych angielskich parków narodowych, Lake District słynącym z ciekawych miejsc i gęsto zaludnionych obszarów.

Północny zachód Anglii d to doskonałe miejsce na wakacje zakupy, ponieważ nie są miasta rozbudowane w centra handlowe i targowiska.

 

Na zdjęciu po lewej stronie widzisz Chester - historyczne miasto słynące z zachwycającego rynku, mające doskonałe zaplecze handlowe. Tu można iść na spacer wzdłuż brzegu rzeki podziwiać wiele atrakcji.


Inne dobre miasta na zakupy to: Manchester, Warrington, Liverpool.

Liverpool oferuje wszelkie atrakcje, które możesz skojarzyć z Beatle. Oferuje także inne atrakcje takie jak historyczne doków i Slave Industry Museum ( Muzeum Przemysłu ).

 

 

Popularna nadmorska miejscowość w północno-zachodniej Anglii - Blackpool.

 

Tysiące świateł zdobiące ulice Blackpool Tower znane są jako iluminacje Blackpool. Jest to prawdopodobnie najbardziej tania, a zarazem widowiskowe i kusząca sceneria nadmorskiego kurortu tuż za Southend w Essex. Pobyt w tym miejscu jest niesamowitym doświadczeniem dla zwiedzających. Będziesz poruszony i oczarowany tym co zobaczysz. Miejscowość ta zapewnia wiele rozrywki i dużo komfortowych miejsc by cos zjeść i wypić.

Pólnocno-zachodnia Anglia - fakty

Wspaniałe góry i jeziora Lake District Anglii - duża atrakcja turystyczna na anglików.


Duże miasta Manchester, Warrington, Liverpool są dobrym celem na zakupy

 

Historyczne miasta i historyczne miejsca:

  • Chester
  • Dawne ośrodki przemysłowe.