Wakacyjne domy

blisko zamku w Nottingham centralna anglia
mapa strony kontakt strona glówna

foto album

wakacje w anglii
domy wakacyjne w anglii
wakacje w anglii

wakacje w anglii

Wakacje w Midlands - centralna Anglia

Kliknij na poniższą strony by dowiedzieć się więcej na temat wyżywienia we własnym zakresie w Midlands.

 

Południowy odcinek The District National Park rozpościera się, aż do Midlans. To szeroka przestrzeń Anglii, która obejmuje miasta Birmingham, Nothingham i Leicester. Na zachód położone są wiejskie regiony graniczące z Walia. Okolice te są usiane wioskami, gospodarstwami i małymi targowiskami. Jest tam wiele znaczących miasteczek, które warto zobaczyć. Są tam wioski w Herefordshire z charakterystycznym kolorem domów czarno białym znane, jako Black and White Villages. Co istotne, każda cześć Anglii ma swój niepowtarzalny charakter, który ma swoje odbicie w architekturze.

 

Na południe z gęsto zaludnionych miast Birminghamu są Shakespeare Country - Kraj Szekspira Warwick ze wspaniałym zamkiem. Na południe od nich są the Costwold góry i miasteczka - to cześć Anglii ulubiona przez Amerykan.

wschód od Costwolds jest uniwersyteckie miasteczko Oxford, atrakcyjne miejsce zarówno na zakupy i naukę historii.

  • domy letniskowe do wynajęcia w Midlands, w środku Anglii

 

Midlands - Fakty

  • Bardzo przyjazni ludzie, których mozesz rozpoznac po akcencie rózniacym sie od mieszkanców poludniowej Anglii.
  • Koszty zakwaterowania są tu zazwyczaj tańsze niż w południowej części Anglii. Istnieje tu dużo dobrych miejsc na zakupy takich jak Nottingham, Lincoln, Birmingham . ...
  • Przyciągają uwagę parki rozrywki na przykład Alton Towers w Staffordshire, który jest niesamowicie popularny wśród młodych ludzi. Stratford-upon-Avon – miasteczko Szekspira, to miasto, które cieszy się popularnością przez cały rok.